O nas

Żłobek "Pod jabłonką" istnieje od września 2012 roku. Jesteśmy placówką niepubliczną wpisaną do ewidencji żłobków i klubów dziecięcych prowadzonej przez Burmistrza Miasta Kluczborka. Od września 2017 roku zapraszamy Państwa do nowej lokalizacji w cichej i spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku.

Lokal

Nasz żłobekŻłobek mieści się w niezależnym budynku o powierzchni ok. 250m². Posiadamy 47 miejsc dla dzieci w wieku od 1 do 3 roku życia. Do dyspozycji dzieci są trzy przestronne i przytulne sale z wydzielonymi miejscami sypialnymi, łazienka oraz szatnia. Wyposażenie i wszystkie sprzęty, takie jak meble, zabawki oraz pomoce dydaktyczne posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty bezpieczeństwa.

Plac zabaw

Do budynku przylega obszerny teren zielony z placem zabaw o powierzchni ok. 300 m². Plac zabaw jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla dzieci korzystających ze Żłobka. Całość jest ogrodzona w celu zapewnienia dzieciom najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Wszystkie sprzęty znajdujące się na placu zabaw posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty.

Czas pracy

Żłobek jest czynny przez cały rok kalendarzowy od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 16:30. Pracujemy także w okresie ferii zimowych, przerw świątecznych oraz wakacji (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy).

Nasz żłobek Nasz żłobek Nasz żłobek